MEČ
05.09.19 | 2. kolo | George Loffhagen | Ryota Tanuma | 6-2, 6-1 | M15 Hua | tvrda |
STATISTIKE MEČA
George Loffhagen | Ryota Tanuma | |
1. servis % | 42/55 (76%) | 33/48 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/42 (62%) | 12/33 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 5/15 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/48 (65%) | 21/55 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 7 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
George Loffhagen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
George Loffhagen | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
George Loffhagen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
George Loffhagen | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
George Loffhagen | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Ryota Tanuma | |
0-0 | ||
George Loffhagen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
3-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
George Loffhagen | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A | ||
George Loffhagen | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
George Loffhagen vs. Ryota Tanuma - Međusobni mečevi
05.09.19 | 2. kolo | George Loffhagen | Ryota Tanuma | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Hua | tvrda |
George Loffhagen form & Ryota Tanuma form
George Loffhagen - Posljednji mečevi
M25 Vale - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-75, 6-75 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-5, 4-1, Rigele Te - odustajanje | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Henry Searle | 4-3, - George Loffhagen - odustajanje | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Johannes Seeman | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Oliver Tarvet | 6-4, 6-77, 6-75 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 6-2, 7-613 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
05.08.23 Finale | vs. Luke Simkiss | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.08.23 Polufinale | vs. George Houghton | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Toby Samuel | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Devin Badenhorst | 6-2, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Finn Bass | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
London - trava | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-74, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Eastbourne - trava | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-2, 6-75, 6-74 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - trava | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Dominik Koepfer | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-76, - George Loffhagen - odustajanje | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
27.05.23 Finale | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
26.05.23 Polufinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
25.05.23 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
07.05.23 Finale | vs. Jules Marie | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
06.05.23 Polufinale | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Daniil Glinka | 7-64, 6-3 | detalj meča |
Ryota Tanuma - Posljednji mečevi
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.22 kval. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detalj meča |