MEČ
15.03.17 | 1. kolo | Geoffrey Blancaneaux | Peter Torebko | 1-6, 7-64, 6-3 | Tunisia F10 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Geoffrey Blancaneaux | Peter Torebko | |
1. servis % | 71/113 (63%) | 52/88 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/71 (54%) | 29/52 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/42 (45%) | 15/36 (42%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 7/14 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/88 (50%) | 56/113 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 101/201 (50%) | 100/201 (50%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Geoffrey Blancaneaux vs. Peter Torebko - Međusobni mečevi
15.03.17 | 1. kolo | Geoffrey Blancaneaux | Peter Torebko | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | Tunisia F10 | zemlja |
Geoffrey Blancaneaux form & Peter Torebko form
Geoffrey Blancaneaux - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-71, 6-3 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Sho Katayama | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 6-2 | detalj meča |
Peter Torebko - Posljednji mečevi
M25+H Lesa - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Ueberlingen - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.06.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
11.06.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
08.02.20 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | detalj meča | |
07.02.20 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
31.01.20 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 6-1 | detalj meča |