MEČ
12.08.19 | 1. kolo kval. | Gaspar Zimbrek-Turkovic | Ivan Zaytsev | 3-6, 6-1, 10-3 | M15 Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Croatia
14.10.00, 23 Godina
14.10.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
22.08.00, 23 Godina
22.08.00, 23 Godina
Gaspar Zimbrek-Turkovic vs. Ivan Zaytsev - Međusobni mečevi
12.08.19 | 1. kolo kval. | Gaspar Zimbrek-Turkovic | Ivan Zaytsev | 3-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | M15 Baja | zemlja |
Gaspar Zimbrek-Turkovic form & Ivan Zaytsev form
Gaspar Zimbrek-Turkovic - Posljednji mečevi
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Danilo Krunic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 4-6, 1-3, - Gaspar Zimbrek-Turkovic - odustajanje | detalj meča | |
M15 Baja - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Daniel Vrba | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 3-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Patrik Stepanic | 0-6, 7-64, 5-10 | detalj meča | |
M25 Doboj - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Nemanja Subanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Prijedor - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Serbia F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Croatia F3 - zemlja | ||||
18.03.18 | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Ivan Zaytsev - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 7-5, 6-78, 5-10 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 7-5, 6-73, 10-3 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 5-7, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Uriage - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Guillaume Majcher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | Valentin Vanta - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Birtan Duran | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
01.11.22 kval. | vs. Igor Dudun | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
16.08.22 kval. | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | Alexander Babanine - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |