MEČ
16.09.20 | 1. kolo | Gabriel Petit | Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-0 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Gabriel Petit | Bekkhan Atlangeriev | |
1. servis % | 29/42 (69%) | 31/53 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/29 (66%) | 16/31 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 8/22 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/53 (55%) | 15/42 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/95 (59%) | 39/95 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 8 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Bekkhan Atlangeriev | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriel Petit | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Bekkhan Atlangeriev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gabriel Petit | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Bekkhan Atlangeriev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gabriel Petit | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Bekkhan Atlangeriev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriel Petit | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Bekkhan Atlangeriev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gabriel Petit | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Bekkhan Atlangeriev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriel Petit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Bekkhan Atlangeriev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriel Petit | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Bekkhan Atlangeriev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gabriel Petit vs. Bekkhan Atlangeriev - Međusobni mečevi
16.09.20 | 1. kolo | Gabriel Petit | Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-0 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Gabriel Petit form & Bekkhan Atlangeriev form
Gabriel Petit - Posljednji mečevi
M25 Grasse - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Michal Dembek | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Michal Novansky | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.03.21 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.21 Četvrtfinale | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
11.02.21 2. kolo | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
10.02.21 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
02.02.21 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-4, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.09.20 Četvrtfinale | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.20 2. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
24.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.08.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.07.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 3-6, 4-5 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-3, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-63, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča |
Bekkhan Atlangeriev - Posljednji mečevi
M15 Shymkent - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Federico Campana | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Lons - dvorana | ||||
01.04.24 kval. | vs. Filippo Romano | 2-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Alexander Pundel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Borys Zgola | 6-72, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Risskov/Aarhus - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. George Tsivadze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Maxence Broville | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-61, 0-6, 2-6 | detalj meča |