MEČ
07.09.16 | 1. kolo | Gabriel Donev | Rrezart Cungu | 6-1, 6-2 | Serbia F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gabriel Donev | Rrezart Cungu | |
1. servis % | 28/41 (68%) | 29/48 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/28 (71%) | 13/29 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/48 (60%) | 13/41 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gabriel Donev vs. Rrezart Cungu - Međusobni mečevi
08.03.23 | 1. kolo | Rrezart Cungu | Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
05.08.22 | Četvrtfinale | Rrezart Cungu | Gabriel Donev | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | M15 Novi | zemlja |
07.09.16 | 1. kolo | Gabriel Donev | Rrezart Cungu | 6-1, 6-2 | detalj meča | Serbia F6 | zemlja |
Gabriel Donev form & Rrezart Cungu form
Gabriel Donev - Posljednji mečevi
M15 Kish - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.06.23 Četvrtfinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.05.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | detalj meča |
Rrezart Cungu - Posljednji mečevi
Banja Luka - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | detalj meča | |
15.06.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detalj meča |