MEČ
29.11.20 | 1. kolo kval. | Gabriel Donev | Enes Donmezer | 6-0, 6-1 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
28.02.01, 23 Godina
28.02.01, 23 Godina
Gabriel Donev vs. Enes Donmezer - Međusobni mečevi
29.11.20 | 1. kolo kval. | Gabriel Donev | Enes Donmezer | 6-0, 6-1 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Gabriel Donev form & Enes Donmezer form
Gabriel Donev - Posljednji mečevi
M15 Kish - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.06.23 Četvrtfinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.05.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | detalj meča |
Enes Donmezer - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-3, 3-6, 1-10 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Emir Sutekin | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yassine Dlimi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
08.08.22 kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Sergey Shalkov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Victor Kuznetsov | 6-3, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 2-6, - Enes Donmezer - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 4-6, 2-4, - Enes Donmezer - odustajanje | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Addison | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 7-5, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Mario Nicosia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-75, 1-6 | detalj meča |