MEČ
16.02.15 | 1. kolo kval. | Fred Simonsson | Sarp Agabigun | 6-4, 7-65 | Turkey F7 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fred Simonsson vs. Sarp Agabigun - Međusobni mečevi
16.02.15 | 1. kolo kval. | Fred Simonsson | Sarp Agabigun | 6-4, 7-65 | detalj meča | Turkey F7 | tvrda |
Fred Simonsson form & Sarp Agabigun form
Fred Simonsson - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Simon Beaupain | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 1-6, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Samuel Puskar | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-2, 1-6, 12-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Christophe Pognon | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-75, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Jeiden Saidizand | 6-3, 3-0, Jeiden Saidizand - odustajanje | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 4-6, 10-12 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
05.09.23 kval. | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Sweden F5 - dvorana | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. George Botezan | 3-6, 0-1, - Fred Simonsson - odustajanje | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-71, 6-76 | detalj meča | |
Italy F26 - zemlja | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Peter Torebko | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Patrick Nystroem | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Italy F25 - tvrda | ||||
31.08.18 Polufinale | vs. Sami Reinwein | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
30.08.18 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 7-62 | detalj meča |
Sarp Agabigun - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - odustajanje | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Antalya Challenger - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 Četvrtfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detalj meča |