MEČ
15.04.21 | 2. kolo | Franco Agamenone | Danylo Kalenichenko | 6-2, 6-0 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Franco Agamenone | Danylo Kalenichenko | |
1. servis % | 38/50 (76%) | 23/39 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/38 (71%) | 11/23 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/12 (50%) | 4/16 (25%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/39 (62%) | 17/50 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Franco Agamenone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Franco Agamenone | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Franco Agamenone | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Franco Agamenone | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Franco Agamenone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franco Agamenone | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Franco Agamenone | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Franco Agamenone vs. Danylo Kalenichenko - Međusobni mečevi
15.04.21 | 2. kolo | Franco Agamenone | Danylo Kalenichenko | 6-2, 6-0 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Franco Agamenone form & Danylo Kalenichenko form
Franco Agamenone - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Danylo Kalenichenko - Posljednji mečevi
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul 2 - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
06.09.21 kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
29.08.21 Finale | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.21 Polufinale | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
09.08.21 kval. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kottingbrunn - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
06.06.21 Finale | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
05.06.21 Polufinale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.06.21 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.06.21 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
14.05.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.05.21 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | detalj meča |