MEČ
04.04.21 | 1. kolo kval. | Francisco Aranguren | Felipe De Dios | 6-2, 6-1 | M15 Cordoba | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
15.12.98, 25 Godina
15.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
19.08.03, 20 Godina
19.08.03, 20 Godina
Francisco Aranguren vs. Felipe De Dios - Međusobni mečevi
04.04.21 | 1. kolo kval. | Francisco Aranguren | Felipe De Dios | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Cordoba | zemlja |
Francisco Aranguren form & Felipe De Dios form
Francisco Aranguren - Posljednji mečevi
M15 Cordoba - zemlja | ||||
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Maldonado - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-74, 6-73 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Gaston Erhardt | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 3-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
M15 Junin - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Luini | 0-2, - Francisco Aranguren - odustajanje | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Felipe Santamaria | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ramiro Pioli Tizon | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Argentina F6 - zemlja | ||||
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Alan Postay | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Argentina F5 - zemlja | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Argentina F4 - zemlja | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Cenoz | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Argentina F3 - zemlja | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Santiago De La Fuente | 6-74, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Patricio Gabriel Manzotti | 6-1, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Argentina F2 - zemlja | ||||
22.05.18 kval. | vs. Santiago De La Fuente | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Martin Groppo | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Argentina F1 - zemlja | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Alan Astudillo | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Argentina F12 - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Argentina F11 - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Marcos Castares | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Argentina F10 - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Jorge Suarez | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Felipe De Dios - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 6-75, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-1, 6-70, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Artemiy Fedenkov | 2-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ali Beheshti | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
27.02.24 kval. | vs. Filippo Alberti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Seyed Yasin Hashemi Fesharaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Florent Limani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Beconi | 6-2, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Javier Guzman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nahuel Fernandez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
04.12.23 kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Serrano Huidobro | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 6-75, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Bruno Fernandez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 0-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Pagnacco | 6-1, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 0-6, 5-7 | detalj meča |