MEČ
18.10.21 | 2. kolo kval. | Francesco Maestrelli | Facundo Yunis | 7-64, 6-2 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Francesco Maestrelli | Facundo Yunis | |
1. servis % | 48/79 (61%) | 61/80 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/48 (63%) | 32/61 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/31 (42%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/16 (38%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/80 (53%) | 36/79 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Francesco Maestrelli | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Francesco Maestrelli | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Francesco Maestrelli | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Francesco Maestrelli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
21.07.02, 21 Godina
21.07.02, 21 Godina
Francesco Maestrelli vs. Facundo Yunis - Međusobni mečevi
18.10.21 | 2. kolo kval. | Francesco Maestrelli | Facundo Yunis | 7-64, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Francesco Maestrelli form & Facundo Yunis form
Francesco Maestrelli - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Matteo Gigante | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Martin Damm | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-610, 6-4 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Federico Coria | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Facundo Yunis - Posljednji mečevi
M15 East - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ozan Baris | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jeremy Zhang | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Oliver Okonkwo | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Filip Apltauer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Felix Einig | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Uslar - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Pierre Yves Bailly | 6-4, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Dennis Andre Dutine | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Stepan Baum | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Philip Florig | 7-67, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Denis Robin Wolf | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Henry Von Der Schulenburg | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Duffel - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Piet Steveker | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Zian Vanderstappen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 kval. | vs. Thomas Braithwaite | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Christian Capacci | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Justin Terk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Montreal - dvorana | ||||
14.03.23 kval. | vs. Aurel Ciocanu | 7-67, 4-6, 10-12 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 4-6 | detalj meča |