INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fernando Yamacita vs. Moerani Bouzige - Međusobni mečevi
05.11.19 | kval. | Fernando Yamacita | Moerani Bouzige | 7-64, 7-5 | detalj meča | M15 Cancun | tvrda |
Fernando Yamacita form & Moerani Bouzige form
Fernando Yamacita - Posljednji mečevi
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Mogi - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
27.02.23 kval. | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča |
Moerani Bouzige - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Koray Kirci | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Charlton | 5-7, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-2, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Calum Puttergill | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 5-7, 7-64, 7-60 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Papamoa - tvrda | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Jack Loutit | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Carl Emil Overbeck | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.12.23 2. kolo | vs. Reece Falck | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Andre Szilvassy | 3-6, 7-61, 6-0 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-73, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Goncalo Oliveira | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Nam Hoang Ly | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-2, 3-1, Yunseok Jang - odustajanje | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Scott Jones | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 5-7, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-4 | detalj meča |