MEČ
09.11.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Patrik Rikl | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Fermin Tenti | Patrik Rikl | |
1. servis % | 22/43 (51%) | 29/44 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/22 (86%) | 16/29 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/21 (62%) | 4/15 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/44 (55%) | 11/43 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 6 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Fermin Tenti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Patrik Rikl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fermin Tenti | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Patrik Rikl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Patrik Rikl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fermin Tenti | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Patrik Rikl | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Patrik Rikl | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Patrik Rikl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Patrik Rikl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Patrik Rikl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fermin Tenti vs. Patrik Rikl - Međusobni mečevi
09.11.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Patrik Rikl | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Fermin Tenti form & Patrik Rikl form
Fermin Tenti - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
16.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detalj meča |
Patrik Rikl - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 3-4, - Patrik Rikl - odustajanje | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
25.06.23 Finale | vs. Andrew Paulson | 3-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Lukas Palovic | 6-0, 1-0, Lukas Palovic - odustajanje | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
30.05.23 kval. | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Rudolf Molleker | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Dylan Dietrich | 6-2, 6-73, 11-9 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Maxime Chazal | 6-0, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | detalj meča |