MEČ
24.09.19 | 1. kolo | Evgenii Tiurnev | Naoki Tajima | 6-1, 6-3 | M25 Stockholm | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Evgenii Tiurnev | Naoki Tajima | |
1. servis % | 28/42 (67%) | 28/47 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/28 (82%) | 16/28 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 7/19 (37%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/47 (51%) | 10/42 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 8 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Evgenii Tiurnev | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Naoki Tajima | |
0-0 | ||
Evgenii Tiurnev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Naoki Tajima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Naoki Tajima | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Evgenii Tiurnev | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Naoki Tajima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Evgenii Tiurnev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Naoki Tajima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgenii Tiurnev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Naoki Tajima | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Evgenii Tiurnev | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Naoki Tajima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Evgenii Tiurnev vs. Naoki Tajima - Međusobni mečevi
16.04.21 | Četvrtfinale | Naoki Tajima | Evgenii Tiurnev | 7-5, 2-0, Naoki Tajima - odustajanje | detalj meča | M15 St. | dvorana |
24.09.19 | 1. kolo | Evgenii Tiurnev | Naoki Tajima | 6-1, 6-3 | detalj meča | M25 Stockholm | dvorana |
Evgenii Tiurnev form & Naoki Tajima form
Evgenii Tiurnev - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - odustajanje | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | Denys Klok - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 Polufinale | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.23 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Naoki Tajima - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Shimomura | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
M25 Swan - trava | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
12.03.24 kval. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Duncan Mccall | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 5-7, 6-4, 2-5, - Naoki Tajima - odustajanje | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin Loccisano | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
18.01.24 Četvrtfinale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 2-6, 6-0, 3-0, Tanguy Genier - odustajanje | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Geni Inoue | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Thomas Patton | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detalj meča |