Brazil
24.07.95, 28 Godina
20280 $
24.07.95, 28 Godina
20280 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
20.03.01, 23 Godina
20.03.01, 23 Godina
Enrique Bogo vs. Lucas Obeid - Međusobni mečevi
29.05.23 | 2. kolo kval. | Enrique Bogo | Lucas Obeid | 6-3, 6-1 | detalj meča | M25 Kiseljak | zemlja |
17.09.18 | 2. kolo kval. | Enrique Bogo | Lucas Obeid | 6-0, 6-2 | detalj meča | Bolivia F2 | zemlja |
Enrique Bogo form & Lucas Obeid form
Enrique Bogo - Posljednji mečevi
M25 Maceio - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Granzotto | 1-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
11.03.24 kval. | vs. Joaquim Almeida | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diego Jimenez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carles Cordoba | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 1-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-64, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-4, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. David Cristian Carteputreda | 2-6, 7-5, 9-11 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča |
Lucas Obeid - Posljednji mečevi
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 2-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Matej Djokic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Sercan Yesilova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ainur Garifullin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vacaria - zemlja | ||||
29.11.22 kval. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Moraes | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lajeado - zemlja | ||||
21.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Brasilia - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Guayaquil - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jorge Abde Celis | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M25 Portoviejo - zemlja | ||||
02.08.22 kval. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Fernando Jose Cachipuendo Calderon | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. David Metz | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Mohammed Arshad Hussain | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 3-6, 2-6 | detalj meča |