MEČ
26.06.19 | 1. kolo | Enrico Dalla Valle | Amadatus Admiraal | 6-4, 6-0 | M15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Enrico Dalla Valle | Amadatus Admiraal | |
1. servis % | 37/50 (74%) | 36/60 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/37 (78%) | 18/36 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 13/24 (54%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/60 (48%) | 13/50 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Enrico Dalla Valle | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-2 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 5-4 | |
0-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Amadatus Admiraal | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 30-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
12.03.00, 24 Godina
12.03.00, 24 Godina
Enrico Dalla Valle vs. Amadatus Admiraal - Međusobni mečevi
26.06.19 | 1. kolo | Enrico Dalla Valle | Amadatus Admiraal | 6-4, 6-0 | detalj meča | M15 Alkmaar | zemlja |
Enrico Dalla Valle form & Amadatus Admiraal form
Enrico Dalla Valle - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detalj meča |
Amadatus Admiraal - Posljednji mečevi
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Alkmaar - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.19 Finale | vs. Jesper De Jong | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.19 Polufinale | vs. Bart Stevens | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Michiel De Krom | 2-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Tim Riedel | 3-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Brussels - zemlja | ||||
30.07.19 kval. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Den - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Jing Long Weng | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ruben Konings | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Paolo Dagnino | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
30.10.18 kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-76, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
France F19 - tepih | ||||
23.09.18 kval. | vs. Ronan Joncour | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Netherlands F6 - zemlja | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Alec Deckers | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 1-4, - Amadatus Admiraal - odustajanje | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Esteban Bruna | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Netherlands F4 - zemlja | ||||
14.08.18 kval. | vs. Marco Saffratti | 6-72, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Joris Bodin | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Scheveningen Challenger - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | - Amadatus Admiraal - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |