Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
01.06.02, 21 Godina
01.06.02, 21 Godina
Emmanuel Luria vs. Alexander Gaponenko - Međusobni mečevi
08.10.18 | kval. | Emmanuel Luria | Alexander Gaponenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
Emmanuel Luria form & Alexander Gaponenko form
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Alexander Gaponenko - Posljednji mečevi
M15 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Itay Feigin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Meitar - tvrda | ||||
01.11.21 kval. | vs. Lev Levyatov | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.05.21 kval. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Arthur Bernabe | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
04.05.21 kval. | vs. Dylan Salton | 7-65, 6-74, 8-10 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Nekhoroshev | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 4-6, - Alexander Gaponenko - odustajanje | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 6-3, 5-4 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-4 | detalj meča |