MEČ
21.01.20 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Petr Nouza | 6-4, 6-74, 7-61 | M25 Nussloch | tepih |
STATISTIKE MEČA
Elmar Ejupovic | Petr Nouza | |
1. servis % | 76/109 (70%) | 66/101 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 60/76 (79%) | 50/66 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/33 (48%) | 17/35 (49%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/101 (34%) | 33/109 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 110/210 (52%) | 100/210 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 10 |
Asovi | 13 | 14 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elmar Ejupovic | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Petr Nouza | |
0-0 | ||
Elmar Ejupovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-4 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Petr Nouza | |
0-0 | ||
Elmar Ejupovic | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Petr Nouza | |
0-0 | ||
Elmar Ejupovic | 3-3 | |
3-4 | Petr Nouza | |
Elmar Ejupovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Petr Nouza | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 6-6 | |
0-0 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-40 | ||
2-2 | Petr Nouza | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-4 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 3-4 | |
0-0, 0-15 | ||
3-5 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30 | ||
5-5 | Petr Nouza | |
0-0 | ||
Elmar Ejupovic | 6-5 | |
6-6 | Petr Nouza | |
7-61 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elmar Ejupovic vs. Petr Nouza - Međusobni mečevi
21.01.20 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Petr Nouza | 6-4, 6-74, 7-61 | detalj meča | M25 Nussloch | tepih |
10.09.17 | 2. kolo kval. | Elmar Ejupovic | Petr Nouza | 6-3, 6-4 | detalj meča | Banja Luka | zemlja |
Elmar Ejupovic form & Petr Nouza form
Elmar Ejupovic - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sion - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Petr Nouza - Posljednji mečevi
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | detalj meča |