Elmar Ejupovic vs. Michal Konecny 17.10.2019

Elmar Ejupovic vs. Michal Konecny 17.10.2019 - M15 Olomouc - usporedba

MEČ

17.10.192. koloElmar Ejupovic Michal Konecny 6-4, 6-4 Czech Republic M15 Olomouc tepih

STATISTIKE MEČA

Elmar EjupovicMichal Konecny
1. servis %37/53 (70%)34/63 (54%)
Osvojeni bodovi na 1.servis32/37 (86%)29/34 (85%)
Osvojeni bodovi na 2.servis10/16 (63%)12/29 (41%)
Osvojene break-lopte2/6 (33%)0/1 (0%)
Osvojeni bodovi iz returna22/63 (35%)11/53 (21%)
Osvojeni bodovi ukupno64/116 (55%)52/116 (45%)
Dvostruke pogreške15
Asovi1110

STATISTIKE MEČA

1
1-2Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Elmar Ejupovic Elmar Ejupovic serve2-2
0-0
2-3Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30
Elmar Ejupovic Elmar Ejupovic serve3-3
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40
4-3Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 15-0, 30-0
Elmar Ejupovic Elmar Ejupovic serve5-3
0-0, 0-30, 0-40[BP]
5-4Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 0-15, 40-15[BP]
6-4
2
Elmar Ejupovic Elmar Ejupovic serve0-0
0-0, 15-15, 30-15
Elmar Ejupovic Elmar Ejupovic serve2-0
0-0, 15-0, 15-15
2-1Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Elmar Ejupovic Elmar Ejupovic serve3-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
3-2Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Elmar Ejupovic Elmar Ejupovic serve4-2
0-0, 0-15, 0-30
5-3Michal Konecny Michal Konecny serve
0-0
Elmar Ejupovic Elmar Ejupovic serve5-4
0-0, 0-15
6-4

Elmar Ejupovic
Bosnia and Herzeg.
01.02.93, 27 Godina




486
70
59131 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
13.10.89, 31 Godina




685
31
187585 $
Michal Konecny
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Elmar Ejupovic vs. Michal Konecny - Međusobni mečevi

17.10.192. koloElmar EjupovicMichal Konecny6-4, 6-4 detalj mečaCzech Republic M15 Olomouc tepih

Elmar Ejupovic - Posljednji mečevi

Portugal Maia Challenger - zemlja
28.11.20
1. kolo kval.
vs. Maxime Hamou3-6, 6-2, 6-74 porazdetalj meča
Slovakia Bratislava Challenger - dvorana
07.11.20
1. kolo kval.
vs. Jack Draper2-6, 6-75 porazdetalj meča
France M15 Sarreguemines - tepih
29.10.20
2. kolo
vs. Sandro Ehrat6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
27.10.20
1. kolo
vs. Kyrian Jacquet6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
France M15 Forbach - tepih
03.10.20
Polufinale
vs. Michael Geerts6-3, 1-6, 3-6 porazdetalj meča
02.10.20
Četvrtfinale
vs. Johan Sebastien Tatlot7-62, 7-63 pobjedadetalj meča
01.10.20
2. kolo
vs. Roy Smith3-6, 7-64, Roy Smith - odustajanjepobjedadetalj meča
30.09.20
1. kolo
vs. Benjamin Dhoe6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Romania Sibiu Challenger - zemlja
22.09.20
1. kolo
vs. Inigo Cervantes3-6, 6-72 porazdetalj meča
20.09.20
kval.
vs. Alexandar Lazarov6-4, 2-6, 6-1 pobjedadetalj meča
19.09.20
1. kolo kval.
vs. Filip Cristian Jianu6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
All Lower - zemlja
28.08.20
1. kolo
vs. Flemming Peters6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
27.08.20
1. kolo
vs. Alexey Vatutin4-6, 2-6 porazdetalj meča
26.08.20
1. kolo
vs. Quentin Folliot6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
25.08.20
1. kolo
vs. Michael Geerts7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
24.08.20
1. kolo
vs. Robin Stanek6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
21.08.20
1. kolo
vs. Vladyslav Orlov6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
20.08.20
1. kolo
vs. Stefan Palosi6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
19.08.20
1. kolo
vs. Henri Squire6-75, 6-2, 5-7 porazdetalj meča
18.08.20
1. kolo
vs. Mats Rosenkranz7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
17.08.20
1. kolo
vs. Karlo Cubelic6-4, 2-6, 6-1 pobjedadetalj meča
14.08.20
1. kolo
vs. Yanki Erel6-4, 5-4 pobjedadetalj meča
13.08.20
1. kolo
vs. Buvaysar Gadamauri6-1, 5-2 porazdetalj meča
12.08.20
1. kolo
vs. Adrian Oetzbach6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
11.08.20
1. kolo
vs. Benjamin Lock4-6, 6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
10.08.20
1. kolo
vs. Robert Strombachs6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Italy M25 Trento - dvorana
28.02.20
Četvrtfinale
vs. Francesco Forti4-6, 6-75 porazdetalj meča
27.02.20
2. kolo
vs. Andrea Pellegrino7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
26.02.20
1. kolo
vs. Mattia Bellucci3-6, 6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Germany M15 Oberhaching - dvorana
23.02.20
Finale
vs. Jan Satral3-6, 2-6 porazdetalj meča

Michal Konecny - Posljednji mečevi

All Lower - zemlja
10.07.20
1. kolo
vs. Jiri Barnat7-63, 5-7, - Michal Konecny - odustajanjeporazdetalj meča
22.06.20
1. kolo
vs. Ondrej Styler6-75, 1-6 porazdetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
11.03.20
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric4-6, 7-62, 3-6 porazdetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
06.03.20
Četvrtfinale
vs. Jeffrey Von Der Schulenburg6-1, 5-7, 3-6 porazdetalj meča
05.03.20
2. kolo
vs. Luca Giacomini7-5, 7-66 pobjedadetalj meča
03.03.20
1. kolo
vs. Runhao Hua6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
14.02.20
Četvrtfinale
vs. Moez Echargui0-6, 4-6 porazdetalj meča
13.02.20
2. kolo
vs. Rishab Agarwal6-2, 7-65 pobjedadetalj meča
11.02.20
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
05.02.20
1. kolo
vs. Omar Giacalone2-6, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Milovice - dvorana
13.11.19
1. kolo
vs. Martin Krumich3-6, 2-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Prague - dvorana
07.11.19
2. kolo
vs. Michael Vrbensky6-75, 2-6 porazdetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Martin Krumich6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Opava - tepih
01.11.19
Četvrtfinale
vs. Robin Stanek4-6, 6-73 porazdetalj meča
31.10.19
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
30.10.19
1. kolo
vs. Vadym Ursu6-78, 6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Liberec - tepih
25.10.19
Četvrtfinale
vs. Andrew Paulson6-3, 4-6, 5-7 porazdetalj meča
24.10.19
2. kolo
vs. Petr Nouza7-5, 4-6, 7-67 pobjedadetalj meča
23.10.19
1. kolo
vs. Jakob Aichhorn6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Olomouc - tepih
17.10.19
2. kolo
vs. Elmar Ejupovic4-6, 4-6 porazdetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Piotr Grynkowski7-67, 6-2 pobjedadetalj meča
Germany M15 Bad - tepih
12.10.19
Polufinale
vs. Jan Choinski4-6, 3-6 porazdetalj meča
11.10.19
Četvrtfinale
vs. Daniel De Jonge6-3, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
10.10.19
2. kolo
vs. Evan Furness3-6, 7-68, 6-3 pobjedadetalj meča
08.10.19
1. kolo
vs. Karlo Cubelic6-1, 7-66 pobjedadetalj meča
Czech Republic M25+H Ricany - zemlja
25.09.19
1. kolo
vs. Peter Nagy2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
05.09.19
2. kolo
vs. Yan Sabanin7-63, 5-7, 2-6 porazdetalj meča
03.09.19
1. kolo
vs. Roi Ginat6-75, 6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
28.08.19
1. kolo
vs. Samuel Beren4-6, 0-3, - Michal Konecny - odustajanjeporazdetalj meča
Belarus M15 Minsk - tvrda
23.08.19
Četvrtfinale
vs. David Volfson3-6, 4-6 porazdetalj meča
<