MEČ
11.02.20 | kval. | Egor Noskin | Roman Nashatyrkin | 6-4, 6-2 | M25 Aktobe | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Egor Noskin | Roman Nashatyrkin | |
1. servis % | 29/47 (62%) | 26/56 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/29 (76%) | 20/26 (77%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/18 (67%) | 11/30 (37%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/56 (45%) | 13/47 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/103 (57%) | 44/103 (43%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Egor Noskin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Noskin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Egor Noskin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-2 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Egor Noskin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 0-15 | ||
Egor Noskin | 4-4 | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
6-4 |
2 | ||
Egor Noskin | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-0 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Egor Noskin | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-A | ||
Egor Noskin | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Roman Nashatyrkin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Noskin | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Roman Nashatyrkin | |
6-2 |
Russia
09.05.00, 23 Godina
09.05.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.05.96, 27 Godina
24.05.96, 27 Godina
Egor Noskin vs. Roman Nashatyrkin - Međusobni mečevi
11.02.20 | kval. | Egor Noskin | Roman Nashatyrkin | 6-4, 6-2 | detalj meča | M25 Aktobe | dvorana |
Egor Noskin form & Roman Nashatyrkin form
Egor Noskin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | detalj meča | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ust - tvrda | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
18.07.22 kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
01.06.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kouvola - tvrda | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - odustajanje | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.22 kval. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
20.07.21 kval. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Almada - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Belgrade - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Roman Nashatyrkin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 4-6 | detalj meča |