MEČ
31.05.23 | 1. kolo | Egor Gerasimov | Matias Zukas | 6-2, 6-2 | M25 Kiseljak | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Egor Gerasimov | Matias Zukas | |
1. servis % | 39/44 (89%) | 30/54 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/39 (64%) | 17/30 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/5 (80%) | 8/24 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/54 (54%) | 15/44 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Egor Gerasimov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Egor Gerasimov vs. Matias Zukas - Međusobni mečevi
31.05.23 | 1. kolo | Egor Gerasimov | Matias Zukas | 6-2, 6-2 | detalj meča | M25 Kiseljak | zemlja |
Egor Gerasimov form & Matias Zukas form
Egor Gerasimov - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča |
Matias Zukas - Posljednji mečevi
M25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - odustajanje | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rabat - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - odustajanje | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detalj meča |