MEČ
21.06.17 | 1. kolo | Edris Fetisleam | Razvan Bobleaga | 6-4, 6-1 | Romania F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Edris Fetisleam | Razvan Bobleaga | |
1. servis % | 41/55 (75%) | 29/58 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/41 (63%) | 14/29 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/14 (57%) | 12/29 (41%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/58 (55%) | 21/55 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
22.08.98, 25 Godina
22.08.98, 25 Godina
Edris Fetisleam vs. Razvan Bobleaga - Međusobni mečevi
11.12.17 | kval. | Razvan Bobleaga | Edris Fetisleam | 6-3, 7-69 | detalj meča | Turkey F47 | zemlja |
14.08.17 | kval. | Edris Fetisleam | Razvan Bobleaga | 6-0, 6-4 | detalj meča | Romania F10 | zemlja |
21.06.17 | 1. kolo | Edris Fetisleam | Razvan Bobleaga | 6-4, 6-1 | detalj meča | Romania F4 | zemlja |
Edris Fetisleam form & Razvan Bobleaga form
Edris Fetisleam - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.08.21 kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - odustajanje | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.02.19 Finale | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.02.19 Polufinale | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
02.12.18 Finale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.12.18 Polufinale | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.12.18 Četvrtfinale | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - odustajanje | detalj meča | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča |
Razvan Bobleaga - Posljednji mečevi
Romania F12 - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 3-6, - Razvan Bobleaga - odustajanje | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Italy F8 - zemlja | ||||
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F7 - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-77, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F48 - zemlja | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 1-6, 0-1, - Razvan Bobleaga - odustajanje | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Nikita Skibinskiy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F47 - zemlja | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-3, 7-69 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Turkey F46 - zemlja | ||||
04.12.17 kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 1-0, Luca George Tatomir - odustajanje | detalj meča | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mihnea Bara | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Octavian Samoila | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 1-6, 6-1, 5-0, Dragos Constantin Ignat - odustajanje | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Jordi Llopart | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Alessio Giannuzzi | 6-2, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Alexandru Andreescu | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. David Pata | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Romania F7 - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Romania F5 - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Petru Octavian Berdila | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Madalin Ivan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Cezar Catalin Chicosu | 6-2, 6-2 | detalj meča |