MEČ
17.10.16 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | Louroi Martinez | 6-2, 6-2 | Croatia F11 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Edris Fetisleam vs. Louroi Martinez - Međusobni mečevi
17.10.16 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | Louroi Martinez | 6-2, 6-2 | detalj meča | Croatia F11 | zemlja |
Edris Fetisleam form & Louroi Martinez form
Edris Fetisleam - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.08.21 kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - odustajanje | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.02.19 Finale | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.02.19 Polufinale | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
02.12.18 Polufinale | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.12.18 Finale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.12.18 Četvrtfinale | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - odustajanje | detalj meča | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča |
Louroi Martinez - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Justin Engel | 7-61, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 6-0, 10-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carl Labitzke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 7-65, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Kamran Hanif | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. George Lazarov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Federico Bove | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Drayton | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Dinko Dinev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Iliyas Maratuly | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Ku Keon Kang | 1-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-2, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 7-64, 3-0, Paul Woerner - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-76, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 1-6 | detalj meča |