Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
13.04.98, 25 Godina
15170 $
13.04.98, 25 Godina
15170 $
Edoardo Eremin vs. Federico Campana - Međusobni mečevi
18.02.20 | kval. | Edoardo Eremin | Federico Campana | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Edoardo Eremin form & Federico Campana form
Edoardo Eremin - Posljednji mečevi
Todi Challenger - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Belgrade - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Genova - zemlja | ||||
19.06.21 Polufinale | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.21 Četvrtfinale | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.06.21 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.06.21 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Francesco Forti | 7-66, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.05.21 kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Santiago De La Fuente | 7-65, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.21 Polufinale | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 0-1, - Edoardo Eremin - odustajanje | detalj meča | |
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Adam Pavlasek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.04.21 2. kolo | vs. Antonio Massara | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.04.21 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | 6-75, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 Finale | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.21 Polufinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.21 Četvrtfinale | vs. Michail Pervolarakis | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
04.03.21 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Federico Campana - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-74, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Milos Mikovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Carlo Cataldi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Kaya Arinc | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Cemil Tugra Duran | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tair Niyazov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Melih Anavatan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 3-6, 1-10 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 7-5, 6-3 | detalj meča |