MEČ
22.07.18 | 2. kolo kval. | Edoardo Eremin | Benjamin Bonzi | - nije odigrao(la/li/le) | Padova Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Edoardo Eremin vs. Benjamin Bonzi - Međusobni mečevi
22.07.18 | 2. kolo kval. | Edoardo Eremin | Benjamin Bonzi | Benjamin Bonzi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | Padova Challenger | zemlja |
Edoardo Eremin form & Benjamin Bonzi form
Edoardo Eremin - Posljednji mečevi
Todi Challenger - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Belgrade - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Genova - zemlja | ||||
19.06.21 Polufinale | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.21 Četvrtfinale | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.06.21 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.06.21 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Francesco Forti | 7-66, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.05.21 kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Santiago De La Fuente | 7-65, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.21 Polufinale | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 0-1, - Edoardo Eremin - odustajanje | detalj meča | |
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Adam Pavlasek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.04.21 2. kolo | vs. Antonio Massara | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.04.21 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | 6-75, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 Finale | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.21 Polufinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.21 Četvrtfinale | vs. Michail Pervolarakis | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
04.03.21 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Benjamin Bonzi - Posljednji mečevi
Bucharest - zemlja | ||||
15.04.24 kval. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Henri Squire | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Giulio Zeppieri | 7-5, 7-5 | detalj meča |