MEČ
01.05.23 | 2. kolo kval. | Edoardo Cherie Ligniere | Shunsuke Wakita | 6-3, 7-65 | M15 Alaminos | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Italy
19.06.04, 19 Godina
19.06.04, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
26.07.95, 28 Godina
15456 $
26.07.95, 28 Godina
15456 $
Edoardo Cherie Ligniere vs. Shunsuke Wakita - Međusobni mečevi
01.05.23 | 2. kolo kval. | Edoardo Cherie Ligniere | Shunsuke Wakita | 6-3, 7-65 | detalj meča | M15 Alaminos | zemlja |
Edoardo Cherie Ligniere form & Shunsuke Wakita form
Edoardo Cherie Ligniere - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 6-3, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Angeloni | 4-6, 7-64, 10-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Syl Gaxherri | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Lis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
Vicenza Challenger - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergio Badini | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Jonas Trinker | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Mondini | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Simone Vaccari | 4-6, 1-3, - Edoardo Cherie Ligniere - odustajanje | detalj meča | |
Vicenza Challenger - zemlja | ||||
23.05.22 kval. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | Matteo Viola - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |
Shunsuke Wakita - Posljednji mečevi
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.23 kval. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.22 kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | detalj meča |