Switzerland
22.09.04, 19 Godina
22.09.04, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
15.10.01, 22 Godina
15.10.01, 22 Godina
Dylan Dietrich vs. Matyas Cerny - Međusobni mečevi
15.05.23 | 2. kolo kval. | Dylan Dietrich | Matyas Cerny | 7-5, 6-2 | detalj meča | M25 Prague | zemlja |
Dylan Dietrich form & Matyas Cerny form
Dylan Dietrich - Posljednji mečevi
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Ethan Quinn | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Jan Sebesta | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Hazem Naow | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Duffel - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Roman Postolka | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vales | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Patrik Rikl | 2-6, 7-63, 9-11 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Alexandr Binda | 6-1, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Jurriaan Bol | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 7-5, 3-6, 7-610 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Matyas Cerny - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-3, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 7-61, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 5-7, - Matyas Cerny - odustajanje | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hynek Barton | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcel Dzielo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-74, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Teo Masera | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Toby Alex Kodat | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-0, Gian Marco Moroni - odustajanje | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-76, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Hansen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 1-3, - Matyas Cerny - odustajanje | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 1-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 4-0, Dominique Graf - odustajanje | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dylan Dietrich | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Julian Joseph Manfred Miehe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-74, 1-3, - Matyas Cerny - odustajanje | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Dominik Recek | 6-3, 3-6, 11-9 | detalj meča |