MEČ
23.02.21 | kval. | Dragos Nicolae Madaras | Benedikt Henning | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
28.04.97, 26 Godina
28.04.97, 26 Godina
Dragos Nicolae Madaras vs. Benedikt Henning - Međusobni mečevi
23.02.21 | kval. | Dragos Nicolae Madaras | Benedikt Henning | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Dragos Nicolae Madaras form & Benedikt Henning form
Dragos Nicolae Madaras - Posljednji mečevi
Banja Luka - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.07.23 Polufinale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
26.05.23 Polufinale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
25.05.23 Četvrtfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - odustajanje | detalj meča |
Benedikt Henning - Posljednji mečevi
M15 Zahra - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jannik Maute | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Marvin Schaber | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 6-73, 7-5, 12-14 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Lambert Ruland | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Risskov/Aarhus - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Nico Hornitschek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Michael Minasyan | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Eric David Verdes | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Giacomini | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Orange - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Isaiah Strode | 6-2, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-3, Ryuhei Azuma - odustajanje | detalj meča | |
M15 Vero - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Jacob Brumm | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.04.23 1. kolo | vs. Mathieu Scaglia | 6-73, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
26.04.23 kval. | vs. Hanqing Wang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Fisher Sutherland | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 7-5, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-70 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 3-4, - Benedikt Henning - odustajanje | detalj meča |