MEČ
14.11.21 | 1. kolo kval. | Dong Ju Kim | Scott Lawrence | 6-0, 6-0 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Republic of Korea
09.04.02, 21 Godina
09.04.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
28.11.90, 33 Godina
28.11.90, 33 Godina
Dong Ju Kim vs. Scott Lawrence - Međusobni mečevi
14.11.21 | 1. kolo kval. | Dong Ju Kim | Scott Lawrence | 6-0, 6-0 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Dong Ju Kim form & Scott Lawrence form
Dong Ju Kim - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Emir Sutekin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Anseong - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dae Han Kim | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Seung Min | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Junsu Kang | 6-3, 1-0, Junsu Kang - odustajanje | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
12.06.23 kval. | vs. Junhyun Lee | 6-3, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Woohyuk Sim | 3-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ki Bum Kim | 4-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
M25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Byeonghun Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Woodam Song | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Young Seok Lee | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 7-63, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Dae Han Kim | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 5-7, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. William Mclennaghan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
15.03.22 kval. | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Sherif Makhlouf | 5-7, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Scott Lawrence - Posljednji mečevi
M25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Josef Southcombe | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Dong Ju Kim | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Shrewsbury - dvorana | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F3 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Isaac Stoute | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F3 - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Robbie Mudge | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Croatia F17 - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Lars Veldheer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Croatia F16 - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Pablo Munoz Baroja | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Matthew Porter (GBR) | 6-1, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F5 - tvrda | ||||
20.04.15 2. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
13.04.15 1. kolo kval. | vs. Marcos Asvestas | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča |