Republic of Korea
09.04.02, 21 Godina
09.04.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
22.09.03, 20 Godina
22.09.03, 20 Godina
Dong Ju Kim vs. Andrei Cuceu - Međusobni mečevi
29.11.21 | 2. kolo kval. | Dong Ju Kim | Andrei Cuceu | 7-67, 2-6, 10-5 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
21.11.21 | 1. kolo kval. | Dong Ju Kim | Andrei Cuceu | 6-3, 6-0 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Dong Ju Kim form & Andrei Cuceu form
Dong Ju Kim - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Emir Sutekin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Anseong - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dae Han Kim | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Seung Min | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Junsu Kang | 6-3, 1-0, Junsu Kang - odustajanje | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
12.06.23 kval. | vs. Junhyun Lee | 6-3, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Woohyuk Sim | 3-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ki Bum Kim | 4-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
M25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Byeonghun Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Woodam Song | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Young Seok Lee | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 7-63, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Dae Han Kim | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 5-7, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. William Mclennaghan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
15.03.22 kval. | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Sherif Makhlouf | 5-7, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Andrei Cuceu - Posljednji mečevi
M15 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Sergis Kyratzis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Boris Slesarev | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Rimoli | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alex Jones | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Anas Bennour Dit Sahli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Dhananjay Singh | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
20.11.23 kval. | vs. Henrik Bladelius | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Itamar Tapiro | 3-6, 7-62, 10-4 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adam Granath | 3-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Adam Gabor Szoke | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Mintz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Deian Alejandro Pana | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 1-6, 4-6 | detalj meča |