MEČ
22.06.15 | 1. kolo kval. | Dominik Recek | Szymon Walkow | 6-2, 6-3 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
19.02.95, 29 Godina
18926 $
19.02.95, 29 Godina
18926 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Dominik Recek vs. Szymon Walkow - Međusobni mečevi
22.06.15 | 1. kolo kval. | Dominik Recek | Szymon Walkow | 6-2, 6-3 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Dominik Recek form & Szymon Walkow form
Dominik Recek - Posljednji mečevi
M25 Pardubice - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča |
Szymon Walkow - Posljednji mečevi
Rennes Challenger - dvorana | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.21 kval. | vs. Mats Rosenkranz | 7-61, 6-75, 6-72 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-5, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Mikhail Elgin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
16.09.19 kval. | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Sopot Challenger - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
21.01.19 kval. | vs. Marek Gengel | 4-6, 7-65, 10-6 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-65, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
16.11.18 Četvrtfinale | vs. Ondrej Krstev | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.11.18 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-3, 5-3, Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
30.10.18 kval. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
15.10.18 kval. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Almaty Challenger - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
12.08.18 Finale | vs. Maciej Rajski | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.08.18 Polufinale | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.08.18 Četvrtfinale | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | detalj meča |