Czech Republic
19.02.95, 29 Godina
18926 $
19.02.95, 29 Godina
18926 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Dominik Recek vs. Marek Semjan - Međusobni mečevi
24.02.20 | 1. kolo kval. | Dominik Recek | Marek Semjan | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Trnava | dvorana |
Dominik Recek form & Marek Semjan form
Dominik Recek - Posljednji mečevi
M25 Pardubice - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča |
Marek Semjan - Posljednji mečevi
M15 Bratislava - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Janos Fekete | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Eric Morris | 7-65, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 1-3, - Marek Semjan - odustajanje | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Leopold Zima | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anurag Agarwal | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 5-7, 0-3, - Marek Semjan - odustajanje | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Michal Selecky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Martins Podzus | 0-1, - Marek Semjan - odustajanje | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Zdenek Derkas | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Roger Rogowski | 2-6, - Marek Semjan - odustajanje | detalj meča | |
M15 Balatonalmadi - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gyula - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Martins Rocens | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.04.19 kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 1-4, - Marek Semjan - odustajanje | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 7-64, 7-66 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
13.03.19 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 2-6 | detalj meča |