MEČ
21.09.20 | 1. kolo kval. | Dmitry Popko | Andrea Collarini | 6-2, 6-1 | Paris | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dmitry Popko | Andrea Collarini | |
1. servis % | 22/32 (69%) | 32/52 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/22 (91%) | 17/32 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/10 (80%) | 6/20 (30%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/52 (56%) | 4/32 (13%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dmitry Popko vs. Andrea Collarini - Međusobni mečevi
19.01.24 | Četvrtfinale | Dmitry Popko | Andrea Collarini | 6-4, 6-4 | detalj meča | Tigre Challenger | zemlja |
20.06.23 | 1. kolo | Andrea Collarini | Dmitry Popko | 6-4, 6-3 | detalj meča | Montechiarugolo Challenger | zemlja |
13.06.23 | 1. kolo | Andrea Collarini | Dmitry Popko | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | Perugia Challenger | zemlja |
21.09.20 | 1. kolo kval. | Dmitry Popko | Andrea Collarini | 6-2, 6-1 | detalj meča | Paris | zemlja |
Dmitry Popko form & Andrea Collarini form
Dmitry Popko - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Tristan Boyer | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alex Rybakov | Alex Rybakov - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Harrison Adams | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Louis Wessels | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Igor Gimenez | 7-61, 6-75, 7-63 | detalj meča | |
15.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Mateus Alves | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Paul Valsecchi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Gonzalo Zeitune | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
19.02.24 Finale | vs. Andres Andrade | 7-5, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Axel Nefve | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Polufinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alexander Razeghi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sunrise - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Axel Nefve | 6-79, 7-5, 6-2 | detalj meča |
Andrea Collarini - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
04.02.24 kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - odustajanje | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Montechiarugolo Challenger - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 0-6 | detalj meča |