MEČ
17.01.21 | 1. kolo kval. | Denis Istomin | Zhe Li | 6-4, 7-5 | Istanbul Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Denis Istomin | Zhe Li | |
1. servis % | 52/79 (66%) | 41/67 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/52 (73%) | 28/41 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/27 (52%) | 16/26 (62%) |
Osvojene break-lopte | 2/4 (50%) | 0/6 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/67 (34%) | 27/79 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/146 (51%) | 71/146 (49%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 8 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Denis Istomin vs. Zhe Li - Međusobni mečevi
17.01.21 | 1. kolo kval. | Denis Istomin | Zhe Li | 6-4, 7-5 | detalj meča | Istanbul Challenger | dvorana |
Denis Istomin form & Zhe Li form
Denis Istomin - Posljednji mečevi
Astana Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Andria Challenger - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
09.09.22 2. kolo | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
22.07.22 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | detalj meča | |
20.07.22 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
19.07.22 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Aguascalientes Challenger - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.22 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
13.04.22 2. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.04.22 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča |
Zhe Li - Posljednji mečevi
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
08.07.23 Polufinale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - odustajanje | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča |