Holland
14.07.00, 23 Godina
18595 $
14.07.00, 23 Godina
18595 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
07.04.02, 21 Godina
07.04.02, 21 Godina
Dax Donders vs. Axel Bergdahl - Međusobni mečevi
07.11.21 | 1. kolo kval. | Dax Donders | Axel Bergdahl | 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Dax Donders form & Axel Bergdahl form
Dax Donders - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Axel Bergdahl - Posljednji mečevi
M15 Kalmar - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Filip Gustafsson | 6-1, 6-71, 2-10 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Tolga Basriev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Leonardo Catani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Patric Prinoth | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Boban | 2-6, 6-0, 11-13 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Backman | 3-6, 7-64, 9-11 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yu-Hsiang Su | 4-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Alastair Gray | 0-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
26.09.22 kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ponomar | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
20.09.22 kval. | vs. Jonathan Stenberg | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Backman | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Nino Ehrenschneider | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kobelt | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kalmar - zemlja | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Albert Saar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
02.11.21 kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-78, 6-72 | detalj meča | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
20.09.21 kval. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Tom Hands | 7-5, 4-6, 10-6 | detalj meča |