MEČ
28.11.19 | 1. kolo | Davide Albertoni | Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Davide Albertoni | Mert Alkaya | |
1. servis % | 73/106 (69%) | 60/92 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 50/73 (68%) | 38/60 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/33 (45%) | 12/32 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/92 (46%) | 41/106 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 107/198 (54%) | 91/198 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 0 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
2 | ||
0-0 | Mert Alkaya | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Davide Albertoni | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Davide Albertoni | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Davide Albertoni | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
6-1 |
3 | ||
Davide Albertoni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Davide Albertoni | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Davide Albertoni | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-3 | Mert Alkaya | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Davide Albertoni | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Mert Alkaya | |
Davide Albertoni | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Italy
01.02.96, 28 Godina
01.02.96, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
14.06.00, 23 Godina
11979 $
14.06.00, 23 Godina
11979 $
Davide Albertoni vs. Mert Alkaya - Međusobni mečevi
28.11.19 | 1. kolo | Davide Albertoni | Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Davide Albertoni form & Mert Alkaya form
Davide Albertoni - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
04.05.21 kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Anton Magnusson | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-4, 2-6, 10-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Joel Link | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Max Andrews | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-3, 13-15 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.11.19 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-3, 12-14 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 11-9 | detalj meča |
Mert Alkaya - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | detalj meča |