Italy
01.02.96, 28 Godina
01.02.96, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Denmark
19.02.98, 26 Godina
19.02.98, 26 Godina
Davide Albertoni vs. Ludvig Aaes - Međusobni mečevi
06.10.19 | 1. kolo kval. | Davide Albertoni | Ludvig Aaes | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Davide Albertoni form & Ludvig Aaes form
Davide Albertoni - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
04.05.21 kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Anton Magnusson | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-4, 2-6, 10-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Joel Link | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Max Andrews | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-3, 13-15 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.19 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-3, 12-14 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 11-9 | detalj meča |
Ludvig Aaes - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 0-1, - Ludvig Aaes - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 7-5, 2-3, - Ludvig Aaes - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Marburg - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Sebastian Grau | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Germany F11 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Austria F6 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Patrick Nystroem | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F11 - tvrda | ||||
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Daniel-Andrea Rodriguez-Redondo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F10 - tvrda | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Croatia F11 - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Croatia F10 - zemlja | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Philipp Schroll | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Croatia F9 - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Davide Negrotti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 0-2, - Ludvig Aaes - odustajanje | detalj meča | |
Croatia F7 - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Grgo Dujmovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Croatia F6 - zemlja | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Robert Constantinovici | 0-6, 0-6 | detalj meča |