MEČ
13.04.21 | kval. | David Pichler | John Sperle | 6-0, 6-2 | M25 Meerbusch | zemlja |
STATISTIKE MEČA
David Pichler | John Sperle | |
1. servis % | 20/35 (57%) | 29/44 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/20 (90%) | 13/29 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 4/15 (27%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/44 (61%) | 7/35 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
David Pichler | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | John Sperle | |
0-0, 0-15 | ||
David Pichler | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
David Pichler | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | John Sperle | |
0-0, 40-15[BP] | ||
David Pichler | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
David Pichler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | John Sperle | |
0-0 | ||
2-0 | John Sperle | |
0-0, 40-15[BP] | ||
David Pichler | 3-0 | |
0-0, 40-15, 40-40 | ||
David Pichler | 4-1 | |
0-0, 40-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
David Pichler | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
5-2 | John Sperle | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
David Pichler vs. John Sperle - Međusobni mečevi
13.04.21 | kval. | David Pichler | John Sperle | 6-0, 6-2 | detalj meča | M25 Meerbusch | zemlja |
David Pichler form & John Sperle form
David Pichler - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - odustajanje | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča |
John Sperle - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 7-5, 4-1, Alan Bojarski - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Marc Ros Mesas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Seungmin Park | 6-3, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 0-1, - John Sperle - odustajanje | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Alberto Bronzetti | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-0 | detalj meča |