MEČ
11.03.20 | 1. kolo | David Jorda Sanchis | Artur Shakhnubaryan | 6-2, 6-2 | M15 Kazan | dvorana |
STATISTIKE MEČA
David Jorda Sanchis | Artur Shakhnubaryan | |
1. servis % | 20/40 (50%) | 29/53 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/20 (85%) | 12/29 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/20 (75%) | 12/24 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/53 (55%) | 8/40 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
David Jorda Sanchis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Artur Shakhnubaryan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Artur Shakhnubaryan | |
0-0, 15-0 | ||
David Jorda Sanchis | 5-1 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
5-2 | Artur Shakhnubaryan | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
David Jorda Sanchis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Artur Shakhnubaryan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Artur Shakhnubaryan | |
0-0 | ||
David Jorda Sanchis | 3-1 | |
3-2 | Artur Shakhnubaryan | |
0-0, 15-15 | ||
David Jorda Sanchis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Artur Shakhnubaryan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
David Jorda Sanchis vs. Artur Shakhnubaryan - Međusobni mečevi
11.03.20 | 1. kolo | David Jorda Sanchis | Artur Shakhnubaryan | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Kazan | dvorana |
David Jorda Sanchis form & Artur Shakhnubaryan form
David Jorda Sanchis - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detalj meča |
Artur Shakhnubaryan - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Yong-Kyu Lim | 0-5, - Artur Shakhnubaryan - odustajanje | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 7-67, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Jaeheon Yoon | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Raphael Loukas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prijedor - zemlja | ||||
08.05.19 kval. | vs. Dusan Rajic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Maksym Khalus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-1, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Denis Matsukevitch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.19 kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Salikh Gilmutdinov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F22 - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.06.18 1. kolo | vs. Neven Krivokuca | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F3 - zemlja | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Mick Lescure | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
22.05.18 1. kolo | vs. Nick Cmager | 6-73, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Andrej Popovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F2 - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Peter Balla | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Simone Camposeo | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča |