Russia
19.06.01, 22 Godina
19.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Danil Spasibo vs. Aliaksandr Liaonenka - Međusobni mečevi
02.08.21 | kval. | Danil Spasibo | Aliaksandr Liaonenka | 7-66, 6-4 | detalj meča | M15 Telavi | zemlja |
Danil Spasibo form & Aliaksandr Liaonenka form
Danil Spasibo - Posljednji mečevi
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Baran Soyler | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.04.22 kval. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
18.01.22 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Ryzhikov | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.21 kval. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mirko Lagasio | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Farzin Danny Amiri | 2-6, 7-66, 10-4 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
30.07.21 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 5-7, 10-1 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Egor Noskin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Arseniy Khokhlov | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Aliaksandr Liaonenka - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Weber | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Luke Saville | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
20.08.23 kval. | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-715, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Woobin Shin | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Astana - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 0-6, 3-10 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
24.07.23 kval. | vs. Karan Singh | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shanghai - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | - Aliaksandr Liaonenka - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Jordan Chiu | 7-68, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Pavel Verbin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča |