MEČ
07.05.23 | 1. kolo kval. | Daniil Gusev | Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-5 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
12.10.00, 23 Godina
12.10.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
27.04.98, 25 Godina
27.04.98, 25 Godina
Daniil Gusev vs. Matteo Meneghetti - Međusobni mečevi
07.05.23 | 1. kolo kval. | Daniil Gusev | Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Daniil Gusev form & Matteo Meneghetti form
Daniil Gusev - Posljednji mečevi
M25 Bodrum - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Iutkin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.09.22 kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Hanwen Li | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.22 kval. | vs. Maksim Shin | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Rimskii | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Manas Sinha | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
23.11.21 kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Matteo Meneghetti - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.24 kval. | vs. Karim Ibrahim | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Covato | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Seyed Hasan Mousavi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Arcila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ziad Hemida | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 7-66, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sarthak Suden | 6-74, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-0, 4-6, 7-10 | detalj meča |