MEČ
24.11.21 | 1. kolo | Daniel Michalski | Ezequiel Simonit | 6-1, 6-3 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Daniel Michalski | Ezequiel Simonit | |
1. servis % | 25/49 (51%) | 27/45 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/25 (72%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/24 (67%) | 7/18 (39%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/45 (56%) | 15/49 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Michalski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Michalski | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Michalski | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daniel Michalski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Michalski | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Michalski | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Michalski | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniel Michalski | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
02.12.01, 22 Godina
02.12.01, 22 Godina
Daniel Michalski vs. Ezequiel Simonit - Međusobni mečevi
24.11.21 | 1. kolo | Daniel Michalski | Ezequiel Simonit | 6-1, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Daniel Michalski form & Ezequiel Simonit form
Daniel Michalski - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-73, 7-65 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 3-0, Luciano Carraro - odustajanje | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Loccisano | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
23.09.23 Finale | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.09.23 Polufinale | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Ezequiel Simonit - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexander Stater | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 1. kolo | vs. Santiago Russo | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
14.03.24 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 kval. | vs. Santiago Russo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Kaue Noatto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-0, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 3-0, Benjamin Torres - odustajanje | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Felipe De Dios | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramiro Gilles | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 7-61, 1-6 | detalj meča | |
12.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-3 | detalj meča |