MEČ
09.11.21 | kval. | Daniel Little | Karlo Cubelic | 6-2, 6-1 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Daniel Little | Karlo Cubelic | |
1. servis % | 28/42 (67%) | 19/42 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/28 (79%) | 13/19 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/14 (79%) | 9/23 (39%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/42 (48%) | 9/42 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/84 (63%) | 31/84 (37%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 9 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Daniel Little | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Little | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Little | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniel Little | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daniel Little | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Little | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Little | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Daniel Little | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
13.01.98, 26 Godina
17445 $
13.01.98, 26 Godina
17445 $
Daniel Little vs. Karlo Cubelic - Međusobni mečevi
09.11.21 | kval. | Daniel Little | Karlo Cubelic | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Daniel Little form & Karlo Cubelic form
Daniel Little - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Thomas Deschamps | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M25 Aldershot - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Luc Koenig | 6-4, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 6-2, 5-7, 7-63 | detalj meča | |
M25 Roehampton - trava | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Eastbourne - trava | ||||
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Wichita - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Aidan Kim | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Trevor Svajda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Blake Kasday | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 3-6, 7-5, 7-66 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
29.04.23 Polufinale | vs. August Holmgren | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 3-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
22.04.23 Polufinale | vs. Jules Marie | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Karlo Cubelic - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
22.01.24 kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - odustajanje | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
23.10.23 kval. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča |