MEČ
08.04.21 | 2. kolo | Damien Wenger | Luca Tomasetto | 6-3, 6-4 | M15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Damien Wenger | Luca Tomasetto | |
1. servis % | 41/58 (71%) | 34/49 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/41 (59%) | 13/34 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/17 (47%) | 6/15 (40%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/49 (61%) | 26/58 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Damien Wenger | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Damien Wenger | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Luca Tomasetto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Damien Wenger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-2 | Luca Tomasetto | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-3 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Damien Wenger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Damien Wenger | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Damien Wenger | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 30-30 | ||
3-3 | Luca Tomasetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
4-3 | Luca Tomasetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Damien Wenger | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Damien Wenger vs. Luca Tomasetto - Međusobni mečevi
08.04.21 | 2. kolo | Damien Wenger | Luca Tomasetto | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Shymkent | zemlja |
Damien Wenger form & Luca Tomasetto form
Damien Wenger - Posljednji mečevi
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tarragona - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Miguel Damas | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Luca Tomasetto - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yile Li | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Oscar Galimardanov | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadej Mihajlovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-2, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
29.07.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 0-6, - Luca Tomasetto - odustajanje | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Cattolica - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 6-3 | detalj meča |