MEČ
05.12.21 | 1. kolo kval. | Damien Wenger | Calin Manda | 6-3, 6-2 | Antalya 4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Damien Wenger | Calin Manda | |
1. servis % | 26/48 (54%) | 42/69 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/26 (81%) | 26/42 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/22 (64%) | 9/27 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/69 (49%) | 13/48 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/117 (59%) | 48/117 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Calin Manda | |
Damien Wenger | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Calin Manda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Damien Wenger | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Calin Manda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Damien Wenger | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Calin Manda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Damien Wenger | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Calin Manda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Damien Wenger | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Calin Manda | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Damien Wenger | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Calin Manda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Damien Wenger | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Calin Manda | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Calin Manda | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Damien Wenger | 6-2 | |
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Damien Wenger vs. Calin Manda - Međusobni mečevi
05.12.21 | 1. kolo kval. | Damien Wenger | Calin Manda | 6-3, 6-2 | detalj meča | Antalya 4 | zemlja |
Damien Wenger form & Calin Manda form
Damien Wenger - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Calin Manda - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Michel Hopp | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Michael Agwi | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Stefan Popovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Samuele Pieri | 6-76, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Tim Handel | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. David Fix | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Josh Reid | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, Hamid Reza Nadaf - odustajanje | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-0, Filip Cristian Jianu - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-76, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |