MEČ
03.11.19 | 1. kolo kval. | Damien Wenger | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-64, 6-3 | M15 Castellon | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
11.08.00, 23 Godina
11.08.00, 23 Godina
Damien Wenger vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza - Međusobni mečevi
03.11.19 | 1. kolo kval. | Damien Wenger | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-64, 6-3 | detalj meča | M15 Castellon | zemlja |
Damien Wenger form & Alvaro Saez-Royuela Ariza form
Damien Wenger - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Alvaro Saez-Royuela Ariza - Posljednji mečevi
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
01.10.19 kval. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Donostia - zemlja | ||||
26.08.19 kval. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detalj meča |