MEČ
18.10.20 | 2. kolo kval. | Constantin Bittoun Kouzmine | Karl Kiur Saar | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
21.04.96, 27 Godina
12253 $
21.04.96, 27 Godina
12253 $
Constantin Bittoun Kouzmine vs. Karl Kiur Saar - Međusobni mečevi
18.10.20 | 2. kolo kval. | Constantin Bittoun Kouzmine | Karl Kiur Saar | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Constantin Bittoun Kouzmine form & Karl Kiur Saar form
Constantin Bittoun Kouzmine - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, Luca Fantini - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Christoph Negritu | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Louis Tessa | 6-4, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Tao Mu | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Jelle Sels | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Luca Giacomini | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča |
Karl Kiur Saar - Posljednji mečevi
St. Brieuc - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Columbus 2 - dvorana | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.21 kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. August Ehrnrooth | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M15 Kouvola - tvrda | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Oskar Antinheimo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
02.11.20 kval. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
21.09.20 kval. | vs. Luca Potenza | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Anif - zemlja | ||||
23.08.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
18.08.20 kval. | vs. Simon Beaupain | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Vorhemus | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
12.03.19 kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 6-3 | detalj meča |