MEČ
12.02.20 | 1. kolo | Clement Geens | Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Clement Geens | Kai Wehnelt | |
1. servis % | 28/46 (61%) | 25/51 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 13/28 (46%) | 12/25 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 5/26 (19%) |
Osvojene break-lopte | 8/13 (62%) | 4/4 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/51 (67%) | 23/46 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/97 (59%) | 40/97 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Clement Geens | 0-0 | |
1-0 | Kai Wehnelt | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Clement Geens | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Kai Wehnelt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Clement Geens | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40 | ||
3-2 | Kai Wehnelt | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clement Geens | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Kai Wehnelt | |
6-2 |
2 | ||
Clement Geens | 0-0 | |
1-0 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Clement Geens | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Kai Wehnelt | |
0-0 | ||
Clement Geens | 3-1 | |
4-1 | Kai Wehnelt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Clement Geens | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Clement Geens vs. Kai Wehnelt - Međusobni mečevi
12.02.20 | 1. kolo | Clement Geens | Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Clement Geens form & Kai Wehnelt form
Clement Geens - Posljednji mečevi
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
29.08.20 Polufinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
28.08.20 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.08.20 2. kolo | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 Finale | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.19 Polufinale | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Koksijde - zemlja | ||||
17.08.19 Polufinale | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča |
Kai Wehnelt - Posljednji mečevi
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 kval. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 kval. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | detalj meča |