MEČ
22.06.17 | 2. kolo | Claudio Fortuna | Edris Fetisleam | 6-3, 3-6, 6-2 | Romania F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Claudio Fortuna | Edris Fetisleam | |
1. servis % | 46/83 (55%) | 67/89 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/46 (67%) | 38/67 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/37 (43%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 4/12 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/89 (47%) | 36/83 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 89/172 (52%) | 83/172 (48%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 5 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Claudio Fortuna vs. Edris Fetisleam - Međusobni mečevi
22.06.17 | 2. kolo | Claudio Fortuna | Edris Fetisleam | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | Romania F4 | zemlja |
Claudio Fortuna form & Edris Fetisleam form
Claudio Fortuna - Posljednji mečevi
M15 Irpin - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.04.19 kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.03.19 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
18.10.18 Četvrtfinale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
04.10.18 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | - | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
21.09.18 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.18 2. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
09.09.18 Finale | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
08.09.18 Polufinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.09.18 2. kolo | vs. Marco Miceli | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
26.08.18 Finale | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
25.08.18 Polufinale | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Dima | 7-62, 6-4 | detalj meča |
Edris Fetisleam - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.08.21 kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - odustajanje | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.02.19 Finale | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.02.19 Polufinale | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
02.12.18 Finale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.12.18 Polufinale | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.12.18 Četvrtfinale | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - odustajanje | detalj meča | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča |