MEČ
27.01.20 | kval. | Christian Samuelsson | Arthur Hugounenq | 6-3, 6-4 | M15 Veigy | tepih |
STATISTIKE MEČA
Christian Samuelsson | Arthur Hugounenq | |
1. servis % | 37/58 (64%) | 42/60 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/37 (76%) | 22/42 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/21 (52%) | 10/18 (56%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/60 (47%) | 19/58 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 0 |
Asovi | 7 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Christian Samuelsson | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Arthur Hugounenq | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Christian Samuelsson | 1-3 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Arthur Hugounenq | |
0-0 | ||
Christian Samuelsson | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Arthur Hugounenq | |
0-0 | ||
Christian Samuelsson | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Arthur Hugounenq | |
0-0 | ||
Christian Samuelsson | 0-1 | |
0-2 | Arthur Hugounenq | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Christian Samuelsson | 0-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Arthur Hugounenq | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christian Samuelsson | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Arthur Hugounenq | |
Christian Samuelsson | 3-4 | |
4-4 | Arthur Hugounenq | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Christian Samuelsson | 5-4 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
08.06.00, 23 Godina
08.06.00, 23 Godina
Christian Samuelsson vs. Arthur Hugounenq - Međusobni mečevi
27.01.20 | kval. | Christian Samuelsson | Arthur Hugounenq | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Veigy | tepih |
Christian Samuelsson form & Arthur Hugounenq form
Christian Samuelsson - Posljednji mečevi
M15 Toulouse - dvorana | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Jake Hersey | 2-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Llewelyn Bevan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Bastian Trinker | 5-7, 6-4, 13-15 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Jakub Paul | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.01.20 kval. | vs. Arthur Hugounenq | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
20.01.20 kval. | vs. Joffrey De Schepper | 6-77, 7-65, 9-11 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
26.10.19 Polufinale | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Vaclav Safranek | 7-5, 6-75, 7-65 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-73, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tomas Vanko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Tim Van Der Horst | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Jim Walder | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
04.10.19 Polufinale | vs. Martins Podzus | 6-74, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
03.10.19 Četvrtfinale | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.10.19 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Carl Gustafsson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Mans Dahlberg | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Boris Fassbender | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Joris Moret | 6-4, 6-0 | detalj meča |
Arthur Hugounenq - Posljednji mečevi
M25+H Rodez - dvorana | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Toulouse - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
27.01.20 kval. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
France F22 - dvorana | ||||
15.10.18 kval. | vs. Yanais Laurent | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Jerome Catalan | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Spain F30 - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.18 kval. | vs. Marcos Torralbo-Albos | 6-2, 4-6, 4-1, Marcos Torralbo-Albos - odustajanje | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Spain F29 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Karan Lalchandani | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Bernal Garcia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 5-7, 6-71 | detalj meča | |
Spain F27 - zemlja | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Belgium F7 - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Belgium F6 - zemlja | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Max Maas | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
France F7 - tvrda | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Thivant | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F11 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F10 - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniele Capecchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F4 - zemlja | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Spain F3 - zemlja | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Alberto Cammarata | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Spain F2 - zemlja | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Milos Sekulic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča |