Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
02.10.98, 25 Godina
02.10.98, 25 Godina
Yanaki Milev vs. Cedric Stanke - Međusobni mečevi
27.01.22 | 2. kolo kval. | Yanaki Milev | Cedric Stanke | 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Yanaki Milev form & Cedric Stanke form
Yanaki Milev - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Stijn Slump | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Thomas Faurel | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Dinko Dinev | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 Finale | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Norbert Marosik | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuriy Nagdalyan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-0, 7-66 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Nerman Fatic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Nikola Kolyachev | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Cedric Stanke - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Nour Fathalla | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aryan Lakshmanan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Andriy Poritskyy | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Rudy Quan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Carbone | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 4-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Glomb | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jules Melot | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 2-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 5-7, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 0-3, - Cedric Stanke - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Renlong Pang | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča |